Redactieadres SchildersVakkrant

Informaticaweg 3
7007 CP Doetinchem

e-mail: schildersvakkrant@eisma.nl
+31 (088) 294 49 09

Jan Maurits Schouten – hoofdredacteur – j.schouten@eisma.nl
Hein van Gennip – (eind)redactie h.vangennip@eisma.nl
Ellen Holler – productnieuws e.holler@eisma.nl

Redactieadres Eisma’s Schildersblad
Celsiusweg 41
8912 AM Leeuwarden

e-mail: schildersblad@eisma.nl
+31 (088) 294 48 18

Wouter Mooij – hoofdredacteur – w.mooij@eisma.nl
Broer Feenstra – adjunct-hoofdredacteur – b.feenstra@eisma.nl

Abonnementenservice
Abonneren SchildersVakkrant » 
Abonneren Eisma’s Schildersblad »
abonneren@eisma.nl
Tel. abonnementen: +31 (088) – 22 66 648

Veelgestelde vragen vindt u ook onder de FAQ’s.

Leveranciersgids
Vragen/opmerkingen over de leveranciersgids:
schildersvakkrant@eisma.nl

Adverteren
Vragen over adverteren op deze site of in een van beide vakbladen:
m.gerritsen@eisma.nl Meer informatie via adverterenbijeisma.nl

Eisma Bouwmedia
SchildersVAK.nl, Eisma’s Schildersblad en SchildersVakkrant zijn merken van:
Eisma Bouwmedia
Informaticaweg 3
7007 CP Doetinchem
+31 (088) 294 49 00

Uitgever
Rens Sturrus

x
Mis niet langer het laatste nieuws

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven