Ga naar hoofdinhoud

Histor opnieuw partner RTL Woonmagazine


Uit onderzoek blijkt dat 81 procent van de consumenten eerst op zoek gaat naar nieuwe ideeën en inzichten als zij van plan zijn te gaan schilderen. Mensen halen hun inspiratie uit woonprogramma’s op televisie, doen ideeën op in diverse woonbladen en komen tot nieuwe inzichten door te ‘gluren bij de buren’.

Dit jaar is Histor opnieuw partner van RTL Woonmagazine. Het verfmerk voor de consument biedt inspiratie op het gebied van kleur en styling, geeft praktische adviezen en informeert over de laatste trends op het gebied van kleur.

Metamorfoses

Vanaf zaterdag 13 april gaat het RTL Woonmagazine team, bestaande uit topontwerpers Piet boon en Karin Meyn, presentator en architect Michiel de Zeeuw en presentatrice Nicolette van Dam, wekelijks aan de slag met uitdagingen op het gebied van wonen, met spectaculaire metamorfoses als resultaat. Ze geven advies over de indeling van ruimtes, het gebruik van kleur of subtiele stijlveranderingen.

Andaz Hotel

In aflevering 2 van RTL Woonmagazine op 20 april brengen Brechje Vissers, kleurexpert van Histor, en Michiel de Zeeuw een bezoekje aan het Andaz Hotel in Amsterdam. Ze laten zich imponeren door het bijzondere design van het hotel en laten zien hoe gewaagde kleuren samen één geheel vormen. Verder doet Brechje verslag van haar bezoek aan de jaarlijkse trendbijeenkomst van Histor in New York. Hier komen verschillende kleurenexperts bij elkaar en bedenken samen de trends tot vier jaar vóóruit!

Afleveringen

De afleveringen van RTL Woonmagazine zijn vanaf 13 april tot en met 1 juni elke zaterdag van 18.55 uur – 19.25 uur te zien op RTL 4. Daarnaast wordt de uitzending herhaald op zondagochtend vanaf 14 april tot en met 2 juni van 8.55 uur – 9.25 uur op RTL 4.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.


‘Morgen vrede? Dan de toeslag meteen naar nul’

Magneetverf trekt Achterhoekse schilder

Faillissementsfraude nekt schilder

Uitvinder Stefan Luif is terug, nu met een zeefhouder

Sophie Haarhuis naar WK: ‘Eerbetoon aan vader’


Naar archief >