Ga naar hoofdinhoud

Nieuwe directeur voor vier schildersopleidingen


De Schildersvakopleidingen in Zwolle, Hardenberg, Lelystad en Friesland krijgen per 1 augustus een nieuwe directeur: Maartje van der Wal.

Zanting schudt zijn opvolger Van der Wal de hand

Zij volgt Arend Zanting op, die per 1 september – na bijna veertien jaar – stopt.

Van der Wal heeft veel ervaring met praktijkleren en is nu nog programmamanager Innovatieve Omgeving van het ROC Deltion College in Zwolle.

“In mijn nieuwe functie krijg ik de kans om als eindverantwoordelijke aan de slag te gaan. Ik heb geen schilder-achtergrond, maar vind het een heel mooi vak. Inhoudelijk hoop ik er nog veel over te leren”, zegt ze.

Samen met Zanting ging ze al op bezoek bij de opleidingslocaties en een aantal leerbedrijven en partners. “Ik wil zien en horen wat er speelt, zodat we met elkaar kunnen bouwen aan de toekomst”, aldus Van der Wal. Op de foto schudt zij de hand van Zanting.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.


Het Klokhuis zet schildersvak in de schijnwerpers

Wintercursus ‘Oude Technieken’ voor schilders

Schildersvakopleidingen in noordoosten gaan fuseren

School krijgt na tien jaar opnieuw gratis schilderbeurt

Fredrik Westin wordt nieuwe CFO AkzoNobel


Naar archief >