Dit is de link naar de inschrijving voor het webinar op 27 oktober
Projectencalculatie wordt daarmee een stuk uitdagender, zowel in de offertefase als tijdens de uitvoering en de facturatie. Want behalve de eenheidsprijzen en de prijzen uit het basisbestek schilderen spelen er op een vastgoedonderhoudsproject nog vele andere kosten, zoals die voor voegwerk, loodgietwerk en het vervangen van daken. En die kosten worden door de eigen werknemers gemaakt of door bedrijven in onderaanneming.
Over hoe specifieke bedrijfssoftware een hulp kan zijn voor dit steeds complexere onderhoudswerk organiseert Gilde Software een webinar op 27 oktober, met medewerking van Eisma’s SchildersVakmedia. Hoofdredacteur Jan Maurits Schouten gaat gedurende ongeveer drie kwartier in gesprek met branchemanager Henk Jan Buddingh van Gilde over deze materie.
In dit gratis bij te wonen webinar gaan Buddingh en Schouten in op complexe projectcalculaties, het volledig digitaal inboeken van uren’briefjes’ en het digitaal inlezen en op het project wegboeken van inkomende facturen, allemaal moderne uitdagingen die goede bedrijfssoftware aan het vastgoedonderhoudsbedrijf te bieden heeft.
Uiteraard is er voor de deelnemers alle ruimte voor het stellen van vragen.
Het webinar is interessant voor UTA-personeel en management, voor middelgrote schildersbedrijven en grotere vastgoedonderhoudsbedrijven en start op 27 oktober om 12:30. Aanmelden kan via deze link.