Ga naar hoofdinhoud

Vrouwelijke Vakschilder gezocht


Het Zwolse schildersbedrijf Mevrouw Schutte & Dochters werkt enkel met vrouwen (archieffoto).

Het Zwolse Deltion-college organiseert een informatieavond over de mbo-vakopleiding tot schilder, exclusief voor vrouwen. Op die manier probeert de school meer vrouwen voor het vak te interesseren.

Op de avond, 17 mei, zullen medewerksters van het alleen uit vrouwen bestaande Zwolse schildersbedrijf Mevrouw Schutte & Dochters aanwezig zijn. Dat is een bedrijf (een dochterbedrijf van Lenferink) waar alle medewerkers vrouw zijn. Zij kunnen als de beste vertellen hoe het is om als vrouw in de schildersbranche te werken.
De avond is ook bedoeld als try-out-avond: bezoekers kunnen er met materialen en verven aan de slag om alvast te kijken of ze er wat van kunnen.

Inschrijven voor de Informatieavond voor Vrouwlijke Vakschilders kan via een formulier op de site van Deltion.  

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.


AkzoNobel levert verf voor slim gevelsysteem

Het Klokhuis zet schildersvak in de schijnwerpers

Noom Groep breidt uit in Zuid-Holland

Voorselectie NSVP: het mooiste schilderwerk op een rij

Bijna 7.000 boetes in eerste maand zero-emissiezones


Naar archief >