Ga naar hoofdinhoud

Peters van Ton Schilders wijzigt bedrijfsnaam


De firma Peters van Ton Schilders uit Wageningen heeft per 1 januari een naamswijziging ondergaan en heet vanaf nu MP2 Schilders.

Daarnaast is het wagenpark vernieuwd en meteen voorzien van het nieuwe bedrijfslogo.

Het schilders heeft sinds september 2023 de nodige wijzigingen ondergaan. De oud-eigenaresse, mevrouw Schot-Peters van Ton besloot te stoppen met haar werkzaamheden binnen het bedrijf. Ook directielid Wilbert van Gestel vertrok na 17 jaar.

Daarna zijn Monique en Michel Penraat (foto) ingestapt als nieuwe eigenaren. In samenwerking met het bestaande projectteam worden de werkzaamheden voortgezet zoals zij altijd hebben plaatsgevonden en bedient het bedrijf een brede markt met nieuwbouw- en onderhoudsschilderwerk.

In de nieuwe bezetting verzorgt Monique Penraat de dagelijkse directievoering en neemt Michel het financiële gedeelte voor zijn rekening. Per 1 januari ging ook de nieuwe website live.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.


Jubileumeditie Bewust Veilig-dag op 25 maart

Noom Groep breidt uit in Zuid-Holland

Hoogvliet sluit zich bij Bouwers van morgen aan

Hemink in zee met nieuwe investeerder

Schildersbedrijf gaat voor restwarmte datacenter


Naar archief >