Ga naar hoofdinhoud

Spaans dorpje houdt smurfblauwe kleur


Volgens de burgemeester kwamen er tot dusver meer dan 200.000 smurfenfans naar het blauwe dorpje. "Zelfs de beroemde profvoetballer Andrés Iniesta van Barcelona bracht een bezoek aan Júzcar."

Bewoners van het Spaanse dorp Júzcar verfden in 2011 voor een publiciteitsstunt van de 3D-film The Smurfs hun huizen blauw. De deal was dat de producent later het dorp in de originele kleur terug zou verven, Maar de dorpsbewoners willen dat nu niet meer, omdat het smurfenblauw veel geld oplevert, meldt NOS Nieuws.

Meer dan 4000 liter verf werd twee jaar geleden gebruikt om het dorpje in Zuid-Spanje, vlakbij Málaga, te veranderen in een smurfenlandschap. Alle huizen en zelfs de historische kerk moesten eraan geloven. De 250 inwoners en de plaatselijke bisschop stemden in met het plan van de productiestudio van Sony. Bekijk hier een filmpje van het blauwe dorp. blueee

In The Smurfs reizen de blauwe mannetjes met een tijdmachine naar New York, maar Gargamel en zijn kat Azrael blijven ze op de hielen zitten. De smurfen moeten daarom de weg naar het eigen dorp weer zien terug te vinden zonder dat ze te grazen worden genomen.

Bron: NOS Nieuws

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.


Repair Care haalt productie van Taiwan naar Waalwijk

Stadskanaal krijgt eerste circulaire vacuümglasfabriek

Hagemans neemt branchegenoot Dusol over

Training voor nieuwbakken leidinggevenden

Kamer laat motie schijnzelfstandigheid links liggen


Naar archief >