Ga naar hoofdinhoud

Toon van Aalst Schilders heeft eigen timmerfabriek


Een schildersbedrijf dat een eigen timmerfabriek begint: het klinkt ongewoon, maar voor Roy van Aalst en zijn partner Daphne Lowies - eigenaars van Toon van Aalst Schilders in Oss - was het een logische stap. “Op deze manier kunnen we de opdrachtgever een totaalpakket bieden.”

Roy van Aalst en Daphne Lowies zijn de eigenaren van Van Aalst Schildersbedrijf.Foto: Van Assendelft/Jeroen Appels
Voor abonnees

Een schildersbedrijf dat een eigen timmerfabriek begint: het klinkt ongewoon, maar voor Roy van Aalst en zijn partner Daphne Lowies – eigenaars van Toon van Aalst Schilders in Oss – was het een logische stap. “Op deze manier kunnen we de opdrachtgever een totaalpakket bieden.”

Voor abonnees

Het artikel dat je probeert te lezen is voor abonnees
Voor abonnees artikelen zijn alleen toegankelijk voor digitaal en compleet abonnees van Eisma’s Schildersblad en SchildersVakkrant.

  • >> Log gratis in als abonnee van Eisma’s Schildersblad en/of SchildersVakkrant
  • >> Abonneer om onbeperkt voor abonnees artikelen en digitale magazines te lezen

Digitaal abonnement

Voor 18,33,- per maand (excl. btw) sluit je al een digitaal jaarabonnement af. Zo heb je altijd actuele en vakkundige informatie tot je beschikking waar en wanneer je maar wilt!

Bekijk de aanbieding

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.


Jubileumeditie Bewust Veilig-dag op 25 maart

Noom Groep breidt uit in Zuid-Holland

Hoogvliet sluit zich bij Bouwers van morgen aan

Hemink in zee met nieuwe investeerder

Schildersbedrijf gaat voor restwarmte datacenter


Naar archief >