Ga naar hoofdinhoud

Schilder van ladder geschud in Lima


Tweede kerstdag werd voor een Peruaanse schilder een heel nare dag. Schilderend aan een gebouw in de hoofdstad werd hij door een voorbijganger van de ladder gegooid, meldt Mirror.Co.Uk.

De dader, een oudere man in een rolstoel, was zodanig gefrustreerd dat de schilderladder op de stoep hem in de weg stond, dat hij besloot om er hard aan te schudden. Een levensgevaarlijke situatie voor de schilder die erop stond en tien meter naar beneden viel.

Het nare incident werd door een beveilingscamera vastgelegd. Het slachtoffer werd na de lelijke val overgebracht naar het ziekenhuis, maar bleek gelukkig geen ernstige verwondingen te hebben opgelopen. Hij kon zijn schilderwerk vervolgen.

De politie is intussen een onderzoek gestart en probeert de man in de rolstoel, die na het incident zijn weg vervolgde, te identificeren.

De dader zou in de regio al langer bekendstaan als een “brutale man die wel vaker onbeleefd is tegen andere bewoners”.

Bron: Mirror.Co.Uk en De Telegraaf

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.


De Jongh Waardenburg wint Nationale SchildersVakprijs

Snijder Schilderwerken is nu ERM-gecertificeerd

TNO onderzoekt impact van zwart geschilderde wiek

Publieksprijs NSVP stevent af op fotofinish

FD Gazelle Award voor Mavro International


Naar archief >