Ga naar hoofdinhoud

AkzoNobel neemt Van Noordenne Verf over


Met de overname zal de groothandel in verf, verfproducten en aanverwante artikelen volledig in handen van AkzoNobel komen.

Officieel luidt het bericht: AkzoNobel is voornemens om Van Noordenne Verf over te nemen. In ieder geval, eind vorige week, op 18 augustus, zijn de medewerkers van AkzoNobel in Nederland en Van Noordenne Verf geïnformeerd over het voorgenomen besluit van AkzoNobel om Van Noordenne Verf over te nemen.

De directie van Van Noordenne Verf blijft, ook na de formele overname, actief betrokken bij het bedrijf. De groothandelsactiviteiten zullen worden voortgezet vanuit de huidige vestigingen van Van Noordenne Verf.

Eén reactie op “AkzoNobel neemt Van Noordenne Verf over

  • Henk Drijver

    Noordenne gaat voor de poen zeker, dag Noordenne ik ga AKZO niet spekken als ik bijv. mijn non paint koop of producten van derden anders dan AKZO. Wel slim….AKZO gaat gewoon concurentie opkopen en via groothandel omzetten van concurrent fabrikanten (die op de plank staan bij Noordenne)extra winst maken.

    Zo verdien je aan je concurrenten…NMA onderzoekje waardig lijkt me

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.


De Jongh Waardenburg wint Nationale SchildersVakprijs

TNO onderzoekt impact van zwart geschilderde wiek

Publieksprijs NSVP stevent af op fotofinish

FD Gazelle Award voor Mavro International

Marlies van Wijhe gaat de VVVF voorzitten


Naar archief >